Kuru Yee-mişler


YEE-MİŞÇocuğunuz kuru yemiş yemiyorsa dert etmeyin, kuru incir, kuru kayısı, kuru dut, ceviz, badem... Sağlıklı ve doğal yöntemlerle kurutulmuş malzemeyle yapılan bu atıştırmalık kesinlikle çok seviliyor.

Yee-miş ürünümüz şeker, bal, pekmez veya herhangi bir tatlandırıcı içermez ve uzun saatler boyunca fırınlanarak pişirilir.

İsterseniz çocuğunuz için çocuksu karakterler şeklinde veya sizin için, yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz şekilde top top yapabiliriz.

Bu ürünümüz ÇÖLYAK diyetine uygun olup, GLUTENSİZ ve KAZEİNSİZdir.


GRANOLA BARYulaf, muz, kabak çekirdeği, yaban mersini, bademden oluşan bu protein barlar gün içinde enerji veren tok ve zinde hissetmenize yol açan harika bir atıştırmalıktır. Dengeli ve çeşitli bir diyete ek olarak tüketilmesi önerilmektedir.

ŞEKERSİZ TRÜF


Kestane, hurma ve baldan oluşan bu lezzetli topları çocuğunuza çikolata niyetine verebilirsiniz. Biz denedik ve bayıldılar.KURUYEMİŞ PAKETLERİ
%100 organik ve kavrulmamış badem, ceviz, dut, gün kurusu kayısı ve inciri isterseniz küçük poşetlerde çocuğunuzun beslenmesine ekleyin, isterseniz yanınızda taşıyın.. 

100, 500 ve 1000 gr'lık ambalajlarımız için lütfen bizi arayınız...